Людмила Держанович на обласній сцені представила літературно-музичну композицію "Лесин шлях"

Дата: 27.02.2024 10:34

Фото без описуДиректор Новодвірського Будинку культури Людмила Держанович стала учасницею обласного конкурсу читців поезій Лесі Українки. На суд журі вона представила літературно-музичну композицію «Лесин шлях», що об’єднала низку поезій поетеси та власну інтерпретацію творчого шляху Лесі, яким бачила його Людмила Держанович. Виступ представниці з Турійщини був високо оцінений професійним журі і відзначений у номінації «Майстерність виконання та цікава інтерпретація твору».

Обласний конкурс читців «Мій любий краю!», присвячений 153-й річниці з дня народження Лесі Українки, традиційно відбувся 25 лютого у Волинському академічному обласному театрі ляльок. Проведення цього творчого заходу започаткував двадцять шість років тому Обласний науково-методичний центр культури. Цьогоріч свій талант і любов до Лесиного слова продемонстрували 48 читців-декламаторів – представники громад Волині.