УВАГА: Волиньобленерго повідомляє про планові перерви в електропостачанні упродовж березня

Дата: 26.02.2024 09:27

Фото без описуВолиньобленерго повідомляє про планові перерви в електропостачанні у селищі Турійськ.

З 1 по 29 березня з 08:00 по 17:00 не буде електропостачання у селищі Турійськ по вулицях:

• 9 Травня, Ветеринарна, Козацька, Молодіжна, Набережна, Надрічна, Озерна, Підрічна, Приозерна, Ставецька, провул. Ставецький, Василя Стуса, Волі, Єдності, Жежків, Ковельська, Космонавтів, Лесі Українки, Миру, Нова, провул. Новоковельський, Підвальна, Ранкова, Вишнева, Левадна, Мисливська, провул. Підвальний, Підрічний, Садова, Сільськогосподарська, Торгова, Багата, Технічна, Юрія Троця.

Волиньобленерго приносить вибачення за незручності і просить з розумінням поставитися до знеструмлень, пов’язаних із проведенням заходів, спрямованих на підвищення надійності електропостачання.

Волиньобленерго повідомляє, що інформацію про початок і закінчення перерви електроживлення оновлюється кожні 30 хвилин на офіційному веб-сайті https://energy.volyn.ua у розділі Перерви в електропостачанні/Актуальна інформація про час початку та закінчення перерви електропостачання.