Відбувся другий етап Всеукраїнських шкільних ігор з волейболу «Пліч-о-пліч»

Дата: 21.02.2024 09:14

Фото без описуНа базі Турійської дитячо-юнацької спортивної школи був проведений другий етап Всеукраїнських шкільних ігор з волейболу «Пліч-о-пліч». Учасниками змагань стали команди гімназій Турійської громади.

Щиро дякуємо вчителям фізичного виховання, які пропагують серед учнівської молоді активне спортивне дозвілля, готують команди до участі у змаганнях та долучаються до заходів, які проводяться на різних рівнях.

А з перемогою у другому етапі Всеукраїнських шкільних іграх вітаємо команду волейболістів Дулібівської гімназії. Почесне друге місце зайняли туропинські гімназисти. Третю сходинку п’єдесталу пошани посіла команда Мокрецької гімназії.

Під час урочистого нагородження також були відзначені кращі гравці команд: Денис Ляшук, Вероніка Галич, Антон Латик.