У Турійську вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні

Дата: 20.02.2024 14:47

Фото без опису20 лютого Україна відзначає День Героїв Небесної сотні. Цьогоріч виповнюється 10 років від тих трагічних подій, коли в центрі нашої столиці загинула найбільша кількість учасників мирних протестів. Тоді за свободу полягло 107 Героїв, яких назвали Небесною сотнею.

На знак вшанування загиблих на Майдані у Турійську відбулася година пам’яті. У заході взяли участь представники влади, працівники установ, громадськість.

До присутніх звернулися учасник Революції Гідності Андрій Полячук та Турійський селищний голова Олексій Безсмертний. Ми повинні гуртуватись і боротись в пам’ять про кожного, хто віддав своє життя за Україну, за українське майбутнє наших дітей, за волю та незалежність… І пам’ятати, завжди пам’ятати, – звучало з уст виступаючих.

Як символ незламності українського духу, гордо прозвучав Державний Гімн.

Працівники Турійського міського будинку культури нагадали присутнім трагічні події лютого 2014-го. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання і покладанням квітів до місць пам’яті Героям Небесної сотні та полеглим за Україну воїнам.

Герої не вмирають, доки горить свіча пам’яті про них у наших серцях.

Боротьба триває.