Турійська селищна рада територіальна громада
Волинська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про термінове прийняття законопроєкту №9560-1

Дата: 16.02.2024 10:59
Кількість переглядів: 353

Фото без опису

Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України, зареєстрував на сайті Верховної Ради України петицію про термінове прийняття законопроєкту №9560-1.

На численні прохання голів громад з різних областей України, Олександр Слобожан, зареєстрував петицію щодо законопроєкту  9560-1  для  термінової  легалізації  допомоги  громад  Збройним  Силам України  https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/12082   на сайті Верховної Ради України.

Петиція спрямована на надання органам місцевого самоврядування прямого права здійснювати виплати з місцевих бюджетів для допомоги Об’єднаним силам Збройних сил України й передбачає внесення до Порядку денного ХІ сесії, в порядок денний лютого 2024 року проєкту Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування з місцевих бюджетів заходів, спрямованих на посилення обороноздатності і безпеки держави», реєстр. номер 9560-1 від 16.08.2023р. та підтримку голосування за нього за основу і в цілому.

Зміни до Бюджетного кодексу України потрібні для реалізації змін до проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з підтримки сектору безпеки і оборони України», пропозиції до якого надала Асоціація міст України.

Закликаємо всіх проголосувати за петицію на сайті Верховної Ради України у відповідності з покроковою інструкцією для реєстрації на сайті та голосування.

Про термінове прийняття законопроєкту №9560-1

 Слобожан Олександр Володимирович

 Оприлюднена

 06 лютого, 2024

 06 травня, 2024

Інформація про петицію та інструкція по її підписанню є на сайті Асоціації міст України https://auc.org.ua/novyna/zareyestrovano-petyciyu-shchodo-terminovoyi-legalizaciyi-dopomogy-gromad-zbroynym-sylam


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора