Команда каратистів Турійщини виборола вісім нагород

Дата: 13.02.2024 14:39

Днями у Луцьку пройшов чемпіонат Волині з кіокушинкай карате, який зібрав майже 400 спортсменів з кількох областей. Змагання проходили в обласній дитячо-юнацькій спортивній школі упродовж двох днів.

Турійщина була представлена значною кількістю спортсменів, адже завдяки тренеру Максиму Чамбулі цей вид спорту активно розвивається у громаді.

Каратисти з Турійської ДЮСШ у складі ВОФКК зайняли 8 призових місць.

Фото без описуФото без опису

Із перемогою вітаємо Владислава Підгайного, Дмитра Чамбулу, Анну Хомюк. «Срібло» здобула каратистка Анастасія Кравчук. А «бронза» – в активі Станіслава Чамбули, Олексія Бешти, Тараса Печохи, Дмитра Кислюка. Ще троє спортсменів здобули нагороду "За волю до перемоги".

Вітаємо тренера та його вихованців із результативним виступом у змаганнях і бажаємо нових здобутків на спортивному Олімпі!