Олександру Потапюку назавжди 22…

Дата: 10.02.2024 10:08

Фото без описуОлександр Потапюк народився 10 лютого 2000 року. Сьогодні він мав би зустріти своє 24-річчя, але молоде життя юнак поклав на вівтар волі та незалежності України.

Служив у складі ОДЧН ГІЗ (група інженерного забезпечення) 65-ї окремої механізованої бригади.

У 2020 році 23 червня Олександр був призваний до лав ЗСУ. Служив у прикордонних військах. 2 грудня 2021 року демобілізувався. Повернувшись додому, поїхав на заробітки до Польщі. А з початком повномасштабного вторгнення, свідомо робить вибір повернутись в Україну і стати на захист держави. Олександр був патріотом, тож добровольцем з’явився до районного військкомату і склав присягу на вірність українському народові. На всі вмовляння мами не йти Олександр казав: "Я не для того служив півтори року, щоб ховатися".

Останній бій старший солдат прийняв 28 липня 2022 року біля Оріхова Запорізької області. Похований у селі Кульчин.

Вічна слава Герою!