Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

Актуальні вакансії на ринку праці Турійщини станом на 15.01.2024 року:

Дата: 22.01.2024 12:39
Кількість переглядів: 352

Фото без описуФармацевт. Завдання та обов’язки: здійснює відпуск  готових лікарських засобів і виробів медичного призначення. Визначає правильність оформлення рецептів, вимог, відповідність прописаних доз віку хворого, сумісність інгредієнтів, на різні лікарські засоби. Заробітна плата 7200.00 грн.

Швачка. Завдання та обов’язки: Пошиття чоловічих сорочок та жіночих блуз. Передбачається вхідне оцінювання кандидата: співбесіда, тестування, проходження випробувальних завдань на професійну майстерність. Також протягом перших трьох місяців роботи передбачається випробувальний термін. Заробітна плата 10000.00 грн.

Бухгалтер. Завдання та обов’язки: ведення первинної бухгалтерії, бажано досвід роботи бухгалтера з ведення ФОПів,невеличких фірм, робота в програмі 1С 8 версія обов’язковий. Заробітна плата 11000.00 грн.

Інженер-будівельник. Завдання та обов’язки: розроблення організаційно-технологічної документації, здійснення перевірки проектної документації по будівництву. Заробітна плата  від 18100 грн.

Лікар ветеринарної медицини. Завдання та обов’язки: догляд та лікування ВРХ, свиней. Заробітна плата 10000.00 грн.

Програміст, інженер-радіоелектронщик, майстер з ремонту побутової техніки.  Заробітна плата від 50000.00 грн.

Оператор комп'ютерного набору. Завдання та обов’язки: виконує операції з базами даних на комп’ютерному устаткуванні (введення, опрацювання, накопичення, систематизація, виведення інформації) відповідно до затверджених процедур та інструкцій з використанням периферійного обладнання, систем передавання (приймання) даних на відстань. Заробітна плата за домовленістю.

Оператор котельні. Завдання та обов’язки: здійснює обслуговування двох газових котлів для опалення приміщення суду. Заробітна плата за домовленістю.

Начальник центру видачі замовлень. Завдання та обов’язки: організація та контроль прийому, зберігання й відвантаження товарно-матеріальних цінностей, а також видачі товару покупцям. Заробітна плата 16000 грн.

Комірник (касир торгівельного залу). Завдання та обов’язки: прийом, зберігання й відвантаження товарно-матеріальних цінностей з оформленням відповідних документів. Заробітна плата 11000 грн.

Дояр. Завдання та обов’язки. Здійснює доїння корів. Виконує заходи з поліпшення утримання тварин, годівлі збалансованими за поживними речовинами кормами з метою підвищення молочної продуктивності тварин, одержання молока високої якості та збільшення виходу телят. Заробітна плата 72000 грн.

 Також пропонуємо вакансії на робітничі професії за межами Волинської області. Надається житло в гуртожитку. Графік роботи 7:30-16:00. Заробітна плата від 20 тис. грн.

За детальною інформацією звертатись до Турійського відділу Ковельської філії Волинського ОЦЗ: смт Турійськ, вул. Луцька, 22, та за тел. 0682487048


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора