Турійська селищна рада територіальна громада
Волинська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

КУДИ ЗВЕРТАТИСЬ В РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ФАКТІВ ЗЛОВЖИВАНЬ ТА КОРУПЦІЙНИХ ПРОЯВІВ З БОКУ ПРАЦІВНИКІВ СИСТЕМИ ДСНС

Дата: 22.01.2024 12:32
Кількість переглядів: 343

Фото без опису

Про факти зловживань та корупційних проявів з боку працівників системи ДСНС Ви можете повідомляти письмово за адресою: 43020, м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 6, по «телефону довіри» Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Волинській області (0332) 777-611, зателефонувати начальнику Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління (067) 811-05-06, або надіслати листа на електронну адресу: szvk@vl.dsns.gov.ua

Також, ви можете написати лист на електронну адресу: vukruvach@dsns.gov.ua або повідомити за номером ''телефону довіри'' ДСНС України(044) 289-12-41. Всю додаткову інформацію можна дізнатись у рубриці "Запобігання корупції" офіційного веб-сайту ДСНС України. На офіційних веб-сайтах Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області у розділі «Звернення громадян» функціонує рубрика «Інтернет-приймальня», за допомогою якої, Ви маєте можливість звернутися до вищеназваних структур.

Для повідомлення, внесених викривачами, про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» співробітниками та працівниками Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області:

  1. Надіслати лист поштою - на адресу Головного управління: вул. Електроапаратна, 6, м. Луцьк, 43020. У разі направлення повідомлення поштою у ньому слід робити позначку такого змісту: "Про корупцію". Листи з такою позначкою розкривати суворо Сектором та реєструвати Сектором у відповідному журналі.

  2. Повідомити на особистому прийомі у Секторі з питань запобігання та виявлення корупції у робочі дні (каб.18 (4 поверх) будівлі Головного управління).

  3. Повідомити засобами електронного зв’язку – на адресу електронної пошти для здійснення повідомлень exposer@vl.dsns.gov.ua.

  4. Повідомити через спеціальну телефонну лінію Сектору, для здійснення повідомлень викривачами (0332) 777-631.

Спеціальна телефонна лінія Сектору працює по буднях у робочі години з
понеділка по четвер, з 08.00 до 17.00, у п’ятницю з 08.00 до 15.45 (обідня перерва з 13.00 до 13.45).

Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДСНС України

у Волинській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора