Під час різдвяно-новорічної вистави збирали кошти на дрони

Дата: 15.01.2024 09:37

Фото без описуДух різдвяно-новорічних свят, відчуття добра і тепла, зимової казки, в якій добро завжди перемагає зло, огорнули тих, хто завітав на виставу «Дві сестри» у Турійський міський будинок культури. Глядачі серцем могли доторкнутися до наших споконвічних традицій, які зберігаються у колядках та щедрівках, в українській пісні.

Водночас кожен бажаючий мав можливість долучитися до збору коштів на підтримку Збройних сил України. Перед початком благодійного заходу Турійський селищний голова Олексій Безсмертний закликав хвилиною мовчання вшанувати пам’ять загиблих Героїв у російсько-українській війні, а також наголосив, що кожен захід носитиме благодійний характер задля збору коштів на дрони нашим захисникам.

Під час різдвяно-новорічної вистави було зібрано понад 15 тисяч гривень.

Турійська селищна рада висловлює вдячність усім, хто долучився до цього заходу.

Єднаймося задля підтримки наших воїнів, задля України.