Дітям з Турійської громади передали ноутбуки від друзів з Швеції

Дата: 03.01.2024 15:02

За сприяння виконавчої директорки Волинського регіонального відділення Асоціації міст України Мар’яни Конончук у співпраці з Турійською селищною радою від друзів з громади міста Карлстад, Королівство Швеція, які щиро підтримують українців у боротьбі за рідну землю, були передані цінні подарунки для дітей Турійської громади.

Напередодні різдвяно-новорічних свят для одинадцяти діток з інвалідністю, діток, сиріт та напівсиріт, а також тих, хто потрапив у складні життєві обставини наші друзі з Швеції передали два планшети та дев’ять ноутбуків, які дітям необхідні для навчання в умовах воєнного стану.

Висловлюємо слова вдячності громаді міста Карлстад Королівства Швеція та Волинському регіональному відділенню Асоціації міст України за надану гуманітарну допомогу та співпрацю.