Атмосфера добра і різдвяного дива – для дітей

Дата: 31.12.2023 17:45

У переддень Нового року до вихованців Інклюзивно-ресурсного центру в гості завітали представники Громадської організації «Жест допомоги" з насиченою програмою. Театралізоване дійство, яке занурило малечу та їх батьків у магію Різдва, тепла атмосфера добра, подарунки, цікаві забави - усе це подарувало дітям неповторні хвилини радості та гарного настрою.

З вітальним словом та найщирішими побажаннями звернулися до присутніх голова селищної ради Олексій Безсмертний, начальник відділу освіти, молоді та спорту Людмила Дячук, директор ІРЦ Наталія Кушнір.

У ці тривожні та складні часи дітям необхідна особлива увага.

Щиро дякуємо Громадській організації «Жест допомоги» за приємні моменти, святкову атмосферу, за те добро, яке вони подарували не тільки дітям, а й дорослим.