Нехай новий рік принесе на українську землю мир

Дата: 31.12.2023 10:40

Шановна Турійська громадо!

Фото без описуВідходить у минуле 2023 рік, черговий важкий рік для нашої країни, нашої громади, усіх нас, адже ворог не полишає своїх планів щодо знищення української нації. Ми з вами прожили дуже складний рік війни, сповнений болю, втрат, але одночасно – повний мужності та стійкості.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями і вірою у нашу перемогу.

Щиро вітаємо усіх з прийдешнім Новим 2024 роком! Нехай у кожній оселі запанує добробут, радість, злагода і любов. Хай світло новорічних вогнів зігріває Ваші душі та наповнить серця вірою у кращий завтрашній день!

Бажаємо, аби прийдешній рік став для кожного з нас символом нових перемог. І найголовніше – щоб у 2024-му на українській землі нарешті запанував мир та спокій!

Наші захисники ціною свого життя продовжують боронити цілісність та незалежність країни та зустрінуть 2024 рік зі зброєю в руках, захищаючи кожного з нас далеко від рідного дому, аби в наших домівках був вогник надії.

Низький уклін і довічна шана нашим Героям.

Пам’ятаймо про головне, вміймо дякувати Богу і воїнам, єднатися заради добра громади, нашого краю та України!

Хай буде мир у нашій рідній Україні!

Дякуємо усім та кожному, хто наближає день нашої Перемоги!

З повагою Турійський селищний голова Олексій Безсмертний та колектив селищної ради.