Представники наших партнерів з Німеччини з дружнім візитом завітали на Турійщину

Дата: 29.12.2023 21:19

У рамках співпраці та налагодження партнерських відносин з німецькою громадою міста Бад Ненндорф днями до Турійська завітали представники наших партнерів, зокрема депутат міської ради Юліан Кельтерборн.

Перебуваючи з дружнім візитом в Україні, приємно що наші німецькі друзі не оминули Турійську громаду, що дало змогу при зустрічі обговорити можливості та кроки для розширення подальшої співпраці.  Завітавши на Турійщину, вони передали гуманітарну допомогу для мешканців громади, які потрапили у складні життєві обставини.
Дякуємо громаді Бад Ненндорф, що у цей складний час підставляють нам своє дружнє і надійне плече.