Дітям з Турійської громади у рамках співпраці з міжнародним фондом надана гуманітарна допомога

Дата: 29.12.2023 09:37

Фото без описуДнями Служба у справах дітей Турійської селищної ради підписала меморандум про співпрацю з Міжнародним фондом охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат NEEKA». У рамках проєкту «Багатосекторальна програма конвергенції з гуманітарного реагування та якнайшвидшого відновлення на заході України», що узгоджена та затверджена партнерською угодою з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, сім'ям з Турійської громади надали гуманітарну допомогу. Загалом було видано 91 пакунок. Гуманітарна допомога надавалася дітям з багатодітних сімей; які потрапили в складні життєві обставини, зареєстровані у центрах соціальних служб/центрах надання соціальних послуг чи у службі у справах дітей; дітям постраждалих від домашнього/гендерного насильства; дітям напівсиротам; дітям з сімей, де батьки з інвалідністю чи були поранені; дітям з особливими освітніми потребами та дітям із сімей ВПО.

Міжнародна організація надала гуманітарну допомогу у вигляді комплектів дитячого зимового одягу, ковдр та памперсів.

Висловлюємо подяку представництву дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні Міжнародному фонду «Регіон Карпат NEEKA» та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.