Серед навчальних закладів громади пройшли змагання з баскетболу

Дата: 27.12.2023 11:13

Фото без описуУпродовж грудня серед навчальних закладів громади були проведені змагання з баскетболу. Це один із методів залучати дітей до активного дозвілля. Спритністю та майстерністю закидання м’яча у кільце спочатку мірялися ліцеїсти. В результаті зіграних ігор переможцем стала команда ОЗ «Купичівський ліцей», друге місце посіла команда ОЗ «Турійський ліцей», а третє – в активі Кульчинського ліцею.

Серед гімназій перемогу виборола команда з Перевал, «срібло» – в активі мокречан, а почесне третє місце зайняла Дулібівська гімназія.

Під час урочистого нагородження команд-переможців та призерів також були відзначені кращі гравці: Мирослав Дорош, Антон Латик, Ілля Лантух, Андрій Волчок, Максим Могиль, Владислав Топоренко.

Дякуємо вчителям фізичного виховання, які розвивають різні види спорту у навчальних закладах громади та прищеплюють молоді любов до спорту.

Дякуємо ЗСУ за можливість нашим дітям розвиватися.