Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

Турійщина попрощалась із воїном Юрієм Марковським

Дата: 13.12.2023 10:21
Кількість переглядів: 322

Фото без опису

Звістки про загибель наших земляків на війні болем озиваються у серцях турійчан. До Небесного легіону борців за волю та незалежність України вписане ще одне ім’я – Юрія Марковського.

Із щирою відкритою посмішкою, таким як він залишиться у пам’яті тих, хто його знав, Юрій дивився із траурної  світлини на величезне велелюддя земляків, які прийшли 12 грудня провести свого Героя в останню земну дорогу.

На другий же день повномасштабної війни Юрій Марковський став на захист країни. У важких боях з окупантом був поранений. Після лікування знову повернувся у стрій і разом з побратимами останні бої вів на Запорізькому напрямку.

У мирному житті Юрій планував повернутися до улюблених справ, ростити троє донечок, піклуватися про дружину та батьків, але трагічний випадок раптово обірвав його життя. Тепер йому назавжди 45…

З військовими почестями побратими, земляки разом з родиною загиблого захисника провели Героя в останню земну дорогу вулицями рідного Турійська. У Свято-Троїцькому храмі духовенство звершило чин поховання. Піднеслася спільна молитва за спокій душі воїна Юрія.

Вічна слава Герою!

Не маємо права забути, яка дорога ціна платиться за майбутнє України.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора