З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2023 09:27

Шановні депутати, члени виконавчого комітету,

працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

Нехай воно об’єднає нас у спільному прагненні зробити нашу громаду і всю Україну щасливою і багатою! Щиро дякую за самовіддану щоденну працю, професійність. Особливі слова подяки ветеранам місцевого самоврядування, які віддали частину своєї душі на благо людей.

Нехай же цей день додасть усім нам єдності, сил і наснаги на добрі справи, впевненості у мирному майбутньому нашої держави, порозуміння задля добра і добробуту українського народу.

Щиро бажаю всім міцного здоров’я, добра, благополуччя, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай ваша професійність та досвід, шановні колеги, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку Турійської громади! Миру усім нам та довгоочікуваної Перемоги.

З повагою Турійський селищний голова Олексій Безсмертний.