З Днем Збройних сил України!

Дата: 06.12.2023 09:27

Фото без описуЗ найщирішою вдячністю, гордістю і шаною вітаємо наших захисників і захисниць з Днем Збройних сил України!

Минулого року на початку широкомасштабного вторгнення російський агресор не вірив, що наша армія здатна чинити ворогу такий неймовірний опір. Але що вони знали про столітні традиції бойової доблесті захисників свободи і незалежності України, про силу духу українського воїна та про єдність армії з народом!

Від усієї громади Турійщини низький уклін вам, наші воїни, за те, що тримаєте фронт, звільняєте міста і села від агресора, за кожен новий день під українським небом.

У цей день ми також схиляємо голови перед пам’яттю Героїв, які віддали своє життя за благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Шановні військовослужбовці!

Бажаємо усім вам якнайшвидше повернутися додому з Перемогою. Міцного вам здоров’я, незламної волі, сили духу та незгасимої енергії.

Нехай повертаються живими наші славні бійці! Нехай кожна родина дочекається своїх Захисників та Захисниць!

З повагою Турійський селищний голова Олексій Безсмертний

та колектив Турійської селищної ради.