Співпраця із містом Карлштад Королівства Швеції продовжується

Дата: 01.12.2023 14:08

Фото без описуСпівпраця із містом Карлштад Королівства Швеції продовжується. Днями для наших військових та установ соціальної сфери Турійщини надійшла благодійна допомога.

Чотири спеціально обладнанні лікарняні ліжка передані у Турійську лікарню планового лікування у хірургічне відділення.

Візок та підйомник доставлений у Турійський територіальний центр соціального обслуговування. Білизна і засоби гігієни через волонтерів поїдуть у госпіталь для українських захисників, а кава і теплі речі – це для військовослужбовців з Турійської громади.

Щиро дякуємо керівництву міста Карлштад та всім його небайдужим мешканцям, які допомагають нам у цей надскладний час. Ваша підтримка вселяє надію, що спільно ми вистоїмо і здолаємо ворога. Надіємось на подальшу плідну співпрацю та дружні відносини, які сприятимуть розвитку наших громад.