Волонтери довели: єднання – це запорука успіху!

Дата: 05.12.2023 13:27

Дорогі волонтери та небайдужі люди!

Фото без описуВід щирого серця дякуємо вам за титанічну роботу, яку ви робите сьогодні за покликом длобрих і небайдужих сердець.

У час, коли наша країна перебуває у  надскладній ситуації, саме ваша активна громадська позиція, небайдужасть та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання – це запорука успіху.

Війна гуртує мешканці Турійської громади, багато людей вкладають свою лепту у наближення перемоги.

Висловлюємо вам слова подяки за людяність, безкорисливу працю. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб зробити добро ближньому.  Для Вас найціннішою подякою є розуміння того, що Ви реально можете врятувати людське життя. Нині, завдяки Вашій підтримці – воює український дух, який неможливо здолати!

Нехай ваші добрі справи повернуться до вас сторицею. Бажаємо оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та переможного миру!
Низький уклін  усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!

З повагою Турійський селищний голова Олексій Безсмертний та колектив селищної ради.