У закладах освіти ярмаркували – гроші на ЗСУ збирали

Дата: 01.12.2023 16:00

Останній місяць осені був багатим на благодійні заходи, які відбулися у закладах освіти Турійської громади. У цей важкий час важливо бути надійним тилом для Збройних сил. І освітяни нашого краю, учні та їх батьки гуртуються задля спільної мети – перемоги над московським окупантом.

«Щедра осінь для ЗСУ», «Де єдність, там і перемога!», «Ми незламні!» – під такими красномовними назвами відбулися благодійні ярмарки у ще п’яти навчальних закладах громади: ОЗ «Купичівський ліцей», ОЗ «Турійський ліцей», а також у Тагачинській філії цього закладу, у Туропинській гімназії і Турійській гімназії імені Ганни Жежко.

Для продажу учні, їх батьки та вчителі приготували різноманітні смаколики, напої, сувеніри, домашню продукцію.

Так, спільними зусиллями на потреби Збройних сил вдалося зібрати понад сто тисяч гривень.

Дякуємо освітянам, учням та їх батькам за небайдужість і підтримку захисників.

Наша сила – у нашому єднанні! Разом – ми непереможні!

Слава Україні! І слава нашим воїнам!