Працівники культури громади продовжують марафон благодійних заходів

Дата: 24.11.2023 16:00

Сильні, коли єдині. Тож у цей важкий час Турійська громада гуртується, аби допомогти нашим захисникам.

Щотижня в різних куточках Турійщини проходять благодійні заходи. Днями концерт зі збору коштів на підтримку Збройних сил України відбувся у селі Маковичі.

Колективи Турійського будинку культури «Сузір’я» і «Кант» подарували глядачам хвилинки душевної розради. Пісня єднала, пісня журила, пісня піднімала дух, пісня гуртувала.

І завдяки спільним старанням було зібрано 22900 гривень благодійних коштів на підтримку Збройних сил України.

Щира вдячність кожному мешканцю маковичівського старостату, який долучився до доброї справи.

Окремі слова подяки адресуємо релігійним громадам сіл Липа та Мочалки, а також керівнику місцевого агропідприємства Юрію Мацьосі та підприємцю Дмитру Кочмаруку за значні благодійні внески на потреби наших воїнів.

Також висловлюємо слова подяки старості Георгію Мельничуку та завклубу Наталії Черен за допомогу в організації благодійного заходу.

А за смаколики, якими усі бажаючі могли поласувати на ярмарку, величезне смачне ДЯКУЮ працівникам дошкільного закладу села Маковичі.

Все буде Україна, якщо ми єдині у прагненні до перемоги!