Запрошуємо на четверте засідання Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку громади

Дата: 01.12.2023 09:57

Фото без опису5 грудня 2023 року о 10.00 відбудеться четверте засідання Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Турійської селищної територіальної громади на період до 2027 року у приміщенні Турійської селищної ради за адресою: смт Турійськ, майдан Центральний, 1, в залі засідань відділу освіти, молоді та спорту.

Запрошуємо жителів громади, представників місцевого самоврядування, громадського сектору, бізнесу долучитися до процесу розробки Стратегії розвитку Турійської селищної територіальної громади на період до 2027 року.

У програмі заходу: аналіз актуального стану розробки Стратегії розвитку Турійської селищної територіальної громади на період до 2027 року, здійснення відбору технічних завдань на проєкти місцевого розвитку до плану заходів з реалізації Стратегії, узгодження подальших кроків зі стратегічного планування.