Турійська селищна рада проводить громадське обговоренння містобудівної документації

Дата: 30.11.2023 09:32

Назва містобудівної документації:

«Детальний план території частини вулиці Східний берег озера «Величі» в с.Соловичі,  Ковельського району, Волинської області, для визначення граничних параметрів забудови та режимів використання території» - (рішення сесії № 46/29 від 19.09.2023р.);

Замовник – Турійська селищна рада.

Виконавець –ТзОВ «АМ ХОРС».

Порядок і час ознайомлення – матеріали та інформацію для ознайомитися з детальними планами території можна отримати у відділі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та комунальної власності Турійської селищної ради а також на сайті: https://turiyska-gromada.gov.ua.

Пропозиції приймаються у вигляді письмового звернення громадян громади у Турійську селищну раду а також на e-mail: srada@ukr.net. на протязі 30 днів від дати опублікування даного повідомлення.

Громадські слухання відбудуться 15.12.2023року о 15:00 у відділі містобудування, архітектури,  житлово-комунального господарства та комунальної власності Турійської селищної ради за адресою: смт Турійськ, майдан Центральний, 1.