З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

Дата: 21.11.2023 08:00

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи під гаслом «Заряджені Гідністю і жагою Свободи».

Сьогодні 10 річниця Революції Гідності – протесту українців проти рішення влади, яке загрожувало Україні втратою незалежності та перекреслювало її європейське майбутнє.

Доленосні події промовисто свідчать, що українці – могутня, глибоко патріотична нація з високим почуттям гідності та незламним духом свободи.

Події на Майдані об’єднали нас в єдиній, соборній й незалежній Україні. І сьогодні в скорботі і з великою вдячністю ми згадуємо Героїв Небесної сотні, їх відвагу та самовідданість, незламність духу та стійкість. Ми вшановуємо і воїнів-героїв, які нині віддають своє життя за правду, свободу, незалежність своєї країни. Безмежна вдячність нашим захисникам, які щодня боронять Україну.

Уроки історії доводять, що лише в єдності ми можемо досягти виплеканої поколіннями мети – жити у вільній країні. Адже ми – нація вільних і нескорених, тож перемога буде за нами!

Бажаємо якнайшвидшого закінчення війни, мирного неба над головою, єдності, благополуччя, добробуту та злагоди кожній родині!

Турійський селищний голова Олексій Безсмертний та колектив селищної ради.