Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

Електронна платформа “Мрія”: стань воїном кіберфронту

Дата: 06.11.2023 12:35
Кількість переглядів: 166

Фото без описуДепартамент кіберполіції Національної поліції України спільно з партнерами розробили електронну платформу “Мрія”, що створена для об’єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основною метою проєкту є боротьба з окупантами в інформаційному просторі, з особами, що займаються шахрайствами та розповсюджують наркотичні засоби.

Передусім, big idea з’явилась давно співпрацювати з підписниками, тоді розпочалась практика у блокуванні телеграм-каналів нарко-магазинів через бот, що давало значний ефект. Але 24.02.2022 – початок війни, дав зрозуміти нам важливість інформаційної підтримки наших військових, а також протидії кремлівським медіа-пропагандистам. Тому даний бот було переформатовано на опрацювання фейкових та проросійських ресурсів, котрі в подальшому “йдуть” на блокування.

Кіберполіція України, спільно з волонтерами та небайдужими громадянами перетворила проект “МРІЯ” у сильну ініціативу протидії російським окупантам в медіа-просторі.

Найбільша сила нашої спільноти — це наші підписники, завдяки Вам, ми успішно блокуємо та протидіємо російській агресії в Інтернеті.

MRIYA об’єднує під одним ім’ям всі напрямки нашої діяльності, особливо створених під час війни!

Електронні посилання на ресурси проєкту “МРІЯ”:


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора