Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

Наш земляк Юрій Зубчук виборов срібну медаль на престижному міжнародному турнірі

Дата: 03.11.2023 10:54
Кількість переглядів: 297

Фото без описуЗаслужений майстер спорту України Юрій Зубчук, уродженець Турійщини здобув срібну медаль на Всесвітніх іграх єдиноборств-2023, які проходили у Саудівській Аравії.

В останній день змагань, які тривали З 21 по 30 жовтня, українці здобули дві срібні та дві бронзові медалі. Серед призерів – Юрій Зубчук (до 85 кг, розділ «комба»). Спортсмен травмувався у півфіналі, тож не зміг поборотися за звання чемпіона, здобувши срібну нагороду.

Окремі вітання тренеру Віталію В’ячеславовичу Тимофєєву за кваліфіковану фізичну підготовку Юрія, постійну підтримку та вміння мотивувати, йдеться у повідомленні на фейсбук сторінці департаменту культури, молоді та спорту Волинської ОВА.

На цьогорічних Всесвітніх іграх єдиноборств збірна України здобула 53 медалі (21 золоту, 17 срібних та 15 бронзових) і посіла перше місце у медальному заліку.