Посвята в першокласники: об’єднанні музикою

Дата: 25.10.2023 15:03

У Турійській музичній школі днями відбулося свято "Посвята в першокласники". Традиційно воно було особливим, наповнене радістю і вдячністю. Дружна музична родина у цей день відчувала об'єднання музикою, кожною нотою, кожним акордом і кожним виступом.

Фото без описуУпродовж заходу першокласники розгадували різноманітні загадки про ноти та музичні інструменти. Старші учні гідно представили кожен інструмент і показали свою музичну майстерність. Не сумували і гості свята, які мали можливість зіграти у цікаву музичну гру. А окрасою концерту стали виступи першокласників, вони також продемонстрували свої здібності, які опанували за такий короткий проміжок часу.

Це свято нагадало, що музика – це велика сила, яка об'єднує і дарує радість навіть у найважчі часи.