Відбувся турнір з футболу серед гімназистів Турійщини

Дата: 25.10.2023 09:58

Другий етап змагань з мініфутболу відбувся серед гімназій Турійської громади. Спортивний захід проходив на базі дитячо-юнацької спортивної школи. У видовищній та напруженій серії ігор гімназисти наполегливо виборювали перемогу.

У результаті на першу сходинку п’єдесталу пошани піднялась команда Тагачинської філії ОЗ «Турійський ліцей». Срібним призерами стала команда Мокрецької гімназії, а бронзовими – Обенизької гімназії.

Традиційно були відзначені і кращі гравці команд – Данило Гнатюк, Андрій Латик та Артем Півень.

Організований та проведений спортивний захід відділом освіти, молоді та спорту Турійської селищної ради. Команди до змагань підготували вчителі фізичного виховання Микола Півень, Андрій Дець, Сергій Гусак.