Турійщина попрощалась із загиблим захисником Артуром Новосадом

Дата: 04.10.2023 17:55

Фото без описуУ розквіті молодих літ, виборюючи волю та мирне майбутнє для нас та прийдешніх поколінь, віддав життя за Україну Артур Новосад.

Наприкінці червня він приєднався до українського воїнства у боротьбі з московською ордою. А 27 вересня воїн прийняв останній бій біля Марʼїнки на Донеччині.

Заквітчано-сумним зустрічало село Дуліби свого земляка. Осінні квіти, вистелені вздовж дороги, пахли гіркотою полину, який із смутком проникав глибоко в серця рідних, односельчан, друзів та знайомих Артура.

Він назавжди повернувся у місцину, де виріс, де усе рідне та знайоме. Повернувся Героєм… З військовими почестями загиблого воїна провели в останню земну дорогу. За його душу піднеслася спільна молитва, на його честь прозвучав Державний Гімн, тричі «Слава!» і військовий салют.

Не маємо права забути, якою дорогою ціною дається нам воля.

Вічна слава і памʼять Герою.