Найщиріші вітання освітянам Турійщини!

Дата: 01.10.2023 07:01

Шановні вчителі, працівники освітніх установ, ветерани педагогічної праці!

Від щирого серця вітаємо вас із професійним святом, яке з любов’ю називають – Днем Учителя!

Бути педагогом – це покликання, це доля. Тільки людина з тонкою душею, гарячим серцем і величезним багажем знань може донести до юних умів найважливіше, значуще, потрібне, допомагаючи добрим словом, мудрою порадою, вибором життєвого шляху. Ви завжди перебуваєте в центрі суспільного життя, освоюєте нові програми навчання, сучасні методи роботи, реалізуєте наукові проєкти. Своїм талантом і майстерністю запалюєте серця учнів і вихованців.

Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, самовідданість у такий непростий для нашої країни час. Щира вдячність за доброту і душевну чуйність, за безпрецедентну відданість обраній справі!

Щиро бажаємо  нових творчих досягнень, впевненості у своїх силах, здоров'я та благополуччя! І нехай посмішки дітей – найголовніша нагорода за ваш благородний труд – супроводжують вас на всьому життєвого шляху. Нехай Вам завжди всміхається доля, а душу зігріває шана людська!

Миру і перемоги усім нам!

Турійський селищний голова Олексій Безсмертний,

начальник відділу освіти Людмила Дячук,

голова профспілкового комітету працівників освіти Лариса Міндер.