Вітаємо працівників закладів дошкільної та позашкільної освіти!

Дата: 25.09.2023 08:41

24 вересня в Україні відзначають День дошкілля!

Вітаємо всіх, хто щоденно віддає тепло своїх сердець дітям, з професійним святом!

Від вашої мудрості, терпіння, уваги залежить благополучне дитинство і подальша доля кожного вихованця.

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті. В цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров’я. З вашою допомогою маленькі жителі Турійської громади пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Впевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для малюків у дитячому садку в день радості і щастя!

І як би нам не здалося дивним, але працівники закладів дошкільної освіти спільно з батьками стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного найближчого майбутнього!

Бажаємо вам нових творчих успіхів, міцного здоров’я, добробуту і достатку! Переможного миру нам усім!

25 вересня – професійне свято у працівників позашкільної освіти.

Позашкілля − це завжди цікаво, захопливо, емоційно й корисно. На позашкільні заняття діти біжать переважно не тому, що треба, а тому, що цього просить серце і душа. Саме позашкілля у творчості та натхненні навчає й формує українську юнь.

Щиро вітаємо всіх, хто працює у закладах позашкільної освіти: тих, хто навчає, ділиться талантом, знаннями, частинкою серця й душі, тих, хто розвиває талант і здібності, щоб діти мали змогу крокувати з ними у своє щасливе й успішне життя.

Міцного здоров’я вам, миру вашим родинам, натхнення, успіхів і перемог!

Турійський селищний голова Олексій БЕЗСМЕРТНИЙ.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Турійської селищної ради Людмила ДЯЧУК.

Голова профспілкового комітету працівників освіти Лариса МІНДЕР.