Детальний план території з метою визначення планувальної організації та забезпечення виробничої бази комбікормового заводу по вул. Паралельна, 33 у смт. Турійськ, Ковельського району, Волинської області

Дата: 21.09.2023 17:38

Звіт про стратегічну екологічну оцінку детального плану території з метою визначення планувальної організації та забезпечення виробничої бази комбікормового заводу по вул. Паралельна, 33 у смт Турійськ, Ковельського району, Волинської області

Довідка про консультації з органами влади до: «Детальний план території з метою визначення планувальної організації та забезпечення виробничої бази комбікормового заводу по вулиці Паралельна, 33, в смт.Турійськ, Ковельського району, Волинської області»

Довідка про результати громадського обговорення до «Детальний план території з метою визначення планувальної організації та забезпечення виробничої бази комбікормового заводу по вулиці Паралельна, 33, в смт.Турійськ, Ковельського району, Волинської області»

Протокол проведення громадських слухань щодо проєктів містобудівної документації

Рішення сесії селищної ради від 19.09.2023 №46/27 «Про затвердження «Детального плану території з метою визначення планувальної організації та забезпечення виробничої бази комбікормового заводу по вул.Паралельна, 33 у смт Турійськ, Ковельського району, Волинської області» та звіту про стратегічну оцінку»