Грантові можливості для бізнесу в рамках програми «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»

Дата: 04.09.2023 09:34

Фото без описуНімецька федеральна компаніz з міжнародної співпраці «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» (далі – GIZ) реалізує одна із програм міжнародної співпраці заради економічного розвитку «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» (далі – програма EU4Business), що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини.

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для малих та середніх підприємств, а також підтримку інновацій та експорту. 05 вересня 2023 року об 11:00 у форматі онлайн відбудеться інформаційний захід з презентації грантових можливостей для бізнесу в рамках програми EU4Business.

Дата та час проведення заходу: 5 вересня, 11:00-12:30

Формат проведення: он-лайн за посиланням:

Попередня реєстрація обов’язкова: https://forms.gle/uARpsZfjKZv8duKs7

Тривалість проведення заходу: 1,5 години

Мета заходу: презентація грантів для мікро-, малих та середніх підприємств України з метою відновлення та посилення стійкості їх господарської діяльності в умовах війни, що фінансуються Європейським Союзом та Урядом Німеччини у межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» через німецьку урядову компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Захід присвячений Дню підприємця, який відзначається в Україні в першу неділю вересня.

Цільова аудиторія заходу: мікро-, малі та середні підприємства України, що потребують фінансову підтримку для посилення своєї діяльності; представники департаментів економіки та розвитку підприємництва обласних державних адміністрацій та міських рад, регіональних центрів розвитку бізнесу, територіальних громад.