Вшанували пам’ять Захисників України, які віддали за неї життя

Дата: 29.08.2023 10:56

Фото без опису29 серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни.

Громадськість Турійщини спільно із рідними воїнів, які загинули у російсько-українській війні, захищаючи рідну землю від московського окупанта, під час загальнонаціональної хвилини мовчання вшанували світлу пам’ять наших Героїв. На знак вдячності лягли квіти до світлин на фотостенді пам’яті.

Турійський селищний голова Олексій Безсмертний закликав завжди берегти пам’ять про Захисників, які вже не з нами, але в наших серцях і спогадах.

Вклоняємося перед мужністю, силою та хоробрістю українських Героїв. Пам’ятаємо кожного, хто загинув у цій боротьбі.

Шануємо і бережемо пам’ять про всіх, хто впродовж століть виборював незалежність України.