Запрошуємо долучитися до третього засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади

Дата: 28.08.2023 10:56

Шановні мешканці Турійської громади!

Фото без опису30 серпня 2023 року о 10.00 відбудеться третє засідання Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Турійської селищної територіальної громади на період до 2027 року у залі засідань Турійської селищної ради за адресою: смтТурійськ, майдан Центральний, 5.

Запрошуємо мешканців та громадські формування територіальної громади долучитися до процесу розробки Стратегії розвитку Турійської селищної територіальної громади на період до 2027 року.

Метою заходу є опрацювання результатів SWOT-аналізу; дерева цілей Стратегії розвитку Турійської селищної територіальної громади; формування проєктних заявок до Плану заходів на 2024-2027 роки.