У Купичеві відбудеться захід "Територія здоров’я"

Дата: 25.08.2023 11:34

Фото без описуВолинський обласний центр контролю та профілактики хвороб продовжує виїзні заходи «Території здоров’я».

29 серпня такий захід відбудеться у Купичеві. Розпочнеться він об 11 годині і проходитиме на території Купичівської амбулаторії.

Запрошуємо усіх бажаючих скористатися цією нагодою і подбати про своє здоров’я. Адже краще запобігти хворобам, ніж їх лікувати!

«Територія здоров’я» – це можливість отримати медичні послуги, відвідавши різні локації:

Медичну, щоб перевірити стан здоров’я:

- проконсультуватися з сімейним лікарем;

- перевірити рівень цукру в крові;

- перевірити артеріальний тиск;

- перевірити стан родимок (дерматоскопія);

- зробити швидкий тест на ВІЛ/СНІД

- зробити швидкий тест на гепатит В, С.

Вакцинальну, щоб отримати щеплення і зміцнити стійкість організму:

- вакцинуватися від хвороб, згідно з Національним календарем щеплень;

- вакцинуватися проти COVID-19.

Інформаційну, де можна отримати фахові роз’яснення щодо здорового способу життя, здорового харчування, захисту від інфекційних та неінфекційних хвороб.

Дитячу, щоб із ранніх років життя вчитися дбати про своє здоров’я, уникати шкідливих звичок.

«Територія здоров’я» – це чудова нагода подбати про своє здоров’я та з користю провести час. Завітайте!