Турійська селищна рада територіальна громада
Волинська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 24.08.2023 10:07
Кількість переглядів: 344

1. Повна назва документа державного планування:

Детальний план території в адміністративних межах Селецького старостинського округу, Турійської селищної ради, Волинської області, за межами населеного пункту, для визначення граничних параметрів розміщення автозаправного комплексу та АГЗП, в т. числі звіт СЕО.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Турійська селищна рада Ковельського району Волинської області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», громадське обговорення проєкту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня внесення даного повідомлення до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки та розміщення на офіційному веб-сайті Турійської селищної ради територіальної громади: https://turiyska-gromada.gov.ua/ – 24.08.2023 р., та триватиме до 25.09.2023 р включно.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу СЕО та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та заяви про визначення обсягу СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): громадські слухання відбудуться 25.09.2023 року о 15 годині у відділі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та комунальної власності Турійської селищної ради за адресою: смт Турійськ, майдан Центральний, 1).

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Турійська селищна рада Ковельського району Волинської області (Адреса: 44801, Волинська обл., Ковельський р-н, селище міського типу Турійськ, Майдан Центральний, 1, тел. 03363-21691, 21241.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Пропозиції та зауваження подаються до відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та комунальної власності Турійської селищної ради: 44801, Волинська область, Ковельський район, смт Турійськ, майдан Центральний, 1. Е-mail: srada@ukr.net.

Пропозиції, що подаються, повинні містити обґрунтування з врахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної із здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Турійська селищна рада Ковельського району Волинської області (Адреса: 44801, Волинська обл., Ковельський р-н, селище міського типу Турійськ, Майдан Центральний, 1, тел. 03363-21691, 21241, веб-сайт: https://turiyska-gromada.gov.ua/).

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора