ШАНОВНА ТУРІЙСЬКА ГРОМАДО ТА ВСІ УКРАЇНЦІ, ВІТАЄМО З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата: 24.08.2023 09:40

Щиро вітаємо вас, дорогі земляки, із цим визначним національним святом. Чергову річницю незалежності ми, на жаль, зустрічаємо в умовах війни. Новини про ворожі обстріли, постійні сигнали повітряної тривоги затьмарюють це свято. Проте ми знаємо, що боремося за гідну справу і кожен на своєму фронті захищає рідну землю.

Бажаємо усім нам миру в країні і душі, невичерпної енергії та впевненості у власних силах, а найголовніше – Перемоги!

Безмежна вдячність і уклін нашим захисникам і захисницям, які у щоденних запеклих боях підтверджують ту істину, що українці – незламний і сильний народ, для якого воля і свобода не просто слова, а найвища цінність.

Світла пам’ять воїнам, які стали у стрій Небесного Легіону. Їх імена назавжди вписані в нетлінну історію нашої країни.

Ми не здамося! Не опустимо рук! Нас не залякати! Україна – самостійна, вільна, неподільна держава. І буде такою завжди!

Слава Україні! Героям слава!

Турійський селищний голова Олексій Безсмертний

та колектив Турійської селищної ради.