Нехай завжди гордо майорить над Україною синьо-жовтий стяг волі та єдності!

Дата: 23.08.2023 08:38

Фото без описуСьогодні по всій країні відзначають День Державного Прапора України. В усіх містах і селах піднімаються національні стяги. Це наш історичний дух, це наша  гордість, слава і велич нації.

З цим символом Український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність, з ним  українці йшли на захист своїх прав та свобод під час  Революції Гідності, під цим символом сьогодні наші воїни захищають рідну землю  від окупантів.

Доземний уклін мужнім воїнам, насамперед нашим землякам, які зі зброєю в руках виганяють ворога з рідної землі, подеколи жертвуючи найціннішим – своїм життям.

Вічна слава і пам’ять Героям!

У мить, коли здіймається і майорить Прапор України та звучить Державний Гімн наші серця сповнюються гордістю за Україну.

Тож нехай завжди гордо майорить над Україною синьо-жовтий стяг волі та єдності Українського народу.

Турійський селищний голова Олексій Безсмертний