Повідомляємо про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати за землю!

Дата: 18.08.2023 08:16

Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Турійської селищної  територіальної громади!

Повідомляємо вас про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати за землю!

Відповідно до Податкового кодексу України триває кампанія щодо сплати земельного податку за 2023 рік. Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України, земельний податок – це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення, визначених п. 281.1. ПКУ.

Просимо звернутися  в податкову інспекцію  або у відділ земельних відносин, екології та агропромислового комплексу Турійської селищної ради для отримання податкового повідомлення – рішення про нарахування земельного податку.

У випадку несвоєчасної сплати земельного податку з 01 вересня 2023 року податковою інспекцією будуть нараховуватись штрафні санкції!

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.