Відбулися громадські слухання щодо проєктів містобудівної документації

Дата: 16.08.2023 09:04

Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, 15 серпня відбулися громадські обговорення проєктів містобудівної документації, а саме: детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території з метою визначення планувальної організації та забезпечення виробничої бази комбікормового заводу по вулиці Паралельна, 33, в смт Турійськ Ковельського району Волинської області; детального плану території частини вулиці Виноградна в смт Турійськ Ковельського району Волинської області для визначення граничних параметрів забудови та режимів використання; детального плану території земельної ділянки для індивідуального садівництва по вулиці Фазенда в селі Соловичі Ковельського району Волинської області для визначення граничних параметрів забудови та режимів використання території.
     До громадських слухань могли долучитися всі бажаючі. Відповідно до норм чинного законодавства про час і місце проведення було повідомлено на офіційному сайті Турійської селищної ради та у газеті «Народне слово».
     На слухання були запрошені директор ТзОВ «АМ ХОРС» та головний архітектор проєкту. Слухання пройшли за участю Турійського селищного голови, керівників та спеціалістів відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та комунальної власності; юридичного сектору; відділу земельних відносин, екології та агропромислового комплексу, представника ТОВ "АГРОТЕХНІКА".
     Висловлені заперечення та пропозиції будуть відображені у містобудівній документації. Хочемо зауважити, що обговорення містобудівної документації триває.