Послуга "книгоношення" набула особливої актуальності

Дата: 04.08.2023 09:50

Фото без описуКниготерапія. Те, що для багатьох у час епідемії коронавірусу та війни стало досить актуальним. Відчуття тривоги, стресу та страху багато хто нині намагається знімати читанням книг.

Як зауважують працівники книгозбірень, читачів останнім часом побільшало. Люди хочуть читати якісну українську книгу, цікавить і періодика, бо не кожен може собі дозволити виписувати достатню кількість газет та журналів.

А останнім часом набуває популярності і така послуга, як книгоношення. Вона не нова, проте поширена і нині набула актуальності. Працівники книгозбірень Турійської громади на прохання людей, які в силу свого віку чи за станом здоров’я не можуть завітати у бібліотеки, приносять книжки у домівки своїх читачів. Для людей, особливо старшого покоління, це не тільки змога отримати нову книжку для читання, а й дає можливість живого спілкування.