Президент України нагородив посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня сержанта Олександра Догойду

Дата: 03.08.2023 15:08

Фото без описуРік тому, 3 серпня, у важкому бою на Донеччині загинув турійчанин Олександр Догойда. Вчора українці вшановували пам’ять загиблих десантників, на жаль, у цей список нетлінної пам’яті вписане ім’я і нашого земляка.

За особистий внесок у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку та високий професіоналізм Президент України нагородив посмертно сержанта Олександра Догойду орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Розділяємо пекучий біль рідних, близьких, побратимів та схиляємо голови у глибокій скорботі. Нехай добрий спомин про Захисника України та світлу щиру людину назавжди залишається у пам’яті усіх, хто знав Олександра, любив його та шанував.

🇺🇦🕯️Вічна пам’ять Герою.