Турійський селищний голова взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

Дата: 31.07.2023 08:39

Фото без опису Фото без опису

30 липня в режимі онлайн Турійський селищний голова спільно із головами територіальних громад Ковельського району під головуванням начальника Ковельської районної військової адміністрації взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Захід проходив під головуванням Президента України та за участі представників центральної та місцевої влади, очільників різних відомств, мерів міст, начальників військових адміністрацій, голів районних рад, голів територіальних громад усіх регіонів України.

Під час Конгресу були розглянуті важливі для розвитку держави питання, що стосувалися енергетики й захисту енергетичної інфраструктури України від російських ударів; міжнародної політики, реалізації Української формули миру та підготовки до Глобального саміту миру, гарантії безпеки для нашої держави й початку переговорів про вступ у Європейський Союз; бюджетних видатків на державному та місцевому рівнях.