ПОВІДОМЛЕННЯ про громадське обговорення містобудівної документації «Детальний план території з метою визначення планувальної організації та забезпечення виробничої бази комбікормового заводу по вулиці Паралельна, 33, в смт.Турійськ, Ковельського райо

Дата: 28.07.2023 12:11

Фото без описуПОВІДОМЛЕННЯ
про громадське обговорення містобудівної документації «Детальний план території з метою визначення планувальної організації та забезпечення виробничої бази комбікормового заводу по вулиці Паралельна, 33, в смт.Турійськ, Ковельського району, Волинської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку

На виконання Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні, розпочато процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до містобудівної документації «Детальний план території з метою визначення планувальної організації та забезпечення виробничої бази комбікормового заводу по вулиці Паралельна, 33, в смт Турійськ, Ковельського району, Волинської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.
Замовник містобудівної документації: Турійська селищна рада.
Розробник: ТзОВ «АМ ХОРС».
Підстава для розроблення: рішення Турійської селищної ради від 02 березня 2023 року № 37/168 «Про дозвіл на  складання детального плану території на вулиці Паралельна, 33».
Пропозиції та зауваження подаються у строк, що не перевищує 30 днів з дня оприлюднення даного повідомлення до відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та комунальної власності Турійської селищної ради: 44801, Волинська область, Ковельський район, смт Турійськ, майдан Центральний, 1. Адреса електронної пошти:
srada@ukr.net.
Відповідальна особа - в.о. начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та комунальної власності Турійської селищної ради – Оксана Перейма.
Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Детальний план території з метою визначення планувальної організації та забезпечення виробничої бази комбікормового заводу по вулиці Паралельна, 33, в смт Турійськ, Ковельського району, Волинської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку відбудуться 15 серпня 2023 року о 15.00 у відділі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та комунальної власності Турійської селищної ради за адресою: смт Турійськ, майдан Центральний, 1.