Вітаємо працівників та ветеранів медичної галузі Турійщини з професійним святом!

Дата: 27.07.2023 08:36

Шановні працівники та ветерани медичної галузі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника. Ваша професія завжди була і залишається однією із найблагородніших, адже своєю щоденною працею ви оберігаєте найбільший Господній дар – людське життя!
Зараз ми як ніколи усвідомлюємо важливість вашої нелегкої роботи. Багато медиків у цей день знаходяться на своєму "бойовому" посту хтось в тилу, а хтось на передовій. Зараз, під час війни, медики виконують неймовірно важливу роботу, щодня рятуючи тисячі життів і часто ризикуючи своїм власним.

Низький уклін та слова подяки вам за ваші добрі серця та золоті руки, високий професіоналізм та щоденну виснажливу працю. Від щирого серця бажаємо кожному благополуччя, добробуту і того, що ви так щедро даєте людям, – здоров’я!
Зі святом! Миру та Перемоги!

З повагою Турійський селищний голова Олексій Безсмертний

та колектив Турійської селищної ради.