Турійська селищна рада територіальна громада
Волинська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Обрана ідея для розробки логотипа громади

Дата: 24.07.2023 17:11
Кількість переглядів: 815

Фото без опису

Разом з вами ми обрали ідею для створення логотипа Турійської громади та загалом розробки брендбуку, які стануть візитівкою нашого мальовничого краю, демонструватимуть його унікальність.

Упродовж майже чотирьох місяців тривав відкритий творчий конкурс на визначення концептуальної ідеї логотипа Турійської селищної територіальної громади. Свої роботи усі бажаючі мали можливість подати з 1 квітня по 1 липня. Приємно, що долучилися як наші місцеві творчі люди, так і з Львівщини та Луцького району, зокрема студенти Луцького національного технічного університету. Загалом дев’ять конкурсантів подали 18 робіт (за умовами конкурсу – кількість робіт від одного учасника не обмежувалася).

Оцінювання ж проходило у два етапи: своє слово могли сказати як члени організаційного комітету, так і мешканці громади, які, до речі, досить активно голосували.

Отож, за підсумками онлайн голосування та оцінювання робіт оргкомітетом переможцем конкурсу стала Ольга Міскевич з міста Луцьк. До речі, мешканці громади віддали саме за цю ідею 82,9 % своїх голосів, що звучить досить переконливо. Найвищий бал робота Ольги отримала і від членів організаційного комітету.

 

Фото без опису

«Родзинкою Турійської територіальної громади є велика кількість природніх водойм, тому хвилі, що є частиною букви «Т», відображають ці природні багатства. Використання стилізованого колоска говорить про багаторічний розвиток сільського господарства, а також є символом унікальної традиції соломоплетіння, яку у громаді відродили та активно популяризують. Стилізація дерева відображає багатство природніх ресурсів, лісів, розвиток екотуризму.», — зазначила при описі ідеї логотипа переможниця конкурсу.

На другому місці – робота із схематичним зображенням тура, яку розробила турійчанка Ольга Данилюк. І третє зайняла ідея Марії Ковальчук з міста Рівне. Відповідно до Положення проведення конкурсу відбудеться відзначення фіналістів.

Щиро дякуємо усім, хто подавав свої ідеї, хто допомагав в організації проведення конкурсу, кожному, хто був небайдужий і висловив свою думку під час онлайн голосування.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора