Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

Відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проєкті  містобудівної документації

Дата: 05.07.2023 10:14
Кількість переглядів: 335

4 липня відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проєкті  містобудівної документації: «Детальний план території по вул. У. Сяркевич у смт Турійськ Ковельського району Волинської області для визначення граничних параметрів забудови та режимів використання території» та «Детальний план території вул. Спортивна в смт Турійськ Ковельського району Волинської області».

До громадських слухань могли долучитися всі бажаючі. Відповідно до норм чинного законодавства про час і місце проведення було повідомлено на офіційному сайті Турійської селищної ради та у газеті «Народне слово».

На слухання були запрошені директор ТзОВ «АМ ХОРС» та головний архітектор проєкту. Слухання пройшли за участю Турійського селищного голови, керівників та спеціалістів відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та комунальної власності; юридичного сектору; відділу земельних відносин, екології та агропромислового комплексу.

Висловлені заперечення та пропозиції будуть відображені у містобудівній документації.

 Зазначимо, що громадські слухання відбулися відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора